As Öncü Yapı Market

http://asoncu.Elazigport.com
As Öncü Yapı Market
134
Organize Sanayi 3.Bölge No:1452Merkez,34100
+90(424) 233 10 152008 yılında kurulan Öncü 23 Emlak ve Otomotiv; müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikası, her zaman güncel geniş portföyü, gayrimenkul ve araç alım-satım-kiralama öncesi ve sonrası danışmanlığı ile kısa sürede tanınmış, emlak ve otomotiv sektöründe güvenilirliliği ve hizmet kalitesi ile isim yapmaya aday bir firmadır. Hiç bir zaman görevinin müşteriye gayrimenkul-otomotiv bulmak ile bittiğini kabul etmeyen Öncü 23 Emlak ve Otomotiv, finansal danışmanlık, alım"–satım-kiralama öncesi ya da sonrası her türlü konuda danışmanlık hizmeti vermeyi de kendine ilke edinmiştir. Öncü 23 Emlak ve Otomotiv müşteri taleplerini iyi analiz ederek, müşterilerine istenilen kriterler dışında seçenek sunmamayı şirket politikası haline getirmiş, böylece müşterilerinin boşa zaman kaybetmesini önlemiştir. Elazığ'ın semtlerinde profesyonelleşmiş Öncü 23 Emlak ve Otomotiv, bu semtler de her zevke ve her bütçeye uygun geniş bir portföye sahiptir. Gelen talepler doğrultusunda diğer semtlerde de aynı hizmet kalitesi ile gayrimenkul danışmanlığı hizmeti vermektedir. Gayrimenkul veya Otomotiv konusunda bir danışmana ihtiyacınız olduğunda Öncü 23 Emlak ve Otomotiv, güler yüzlü ve her zaman "“siz odaklı"” hizmet anlayışı ile doğru adres olacaktır. Öncü 23 Emlak hayalinizdeki yuvaya kavuşmanızı diler. Firmamız şube olarak Organize Sanayi 3.Bölge No 1452 de hizmet vermektedir. Şubemize gösterdiğiniz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz.
7995Ziyaretçi
 • Yetkili Burak YALNIZ
 • Adres Organize Sanayi 3.Bölge No:1452 - Merkez
 • Telefon +90(424) 233 10 15
 • Telefon ( 2 ) +90(532) 661 94 18
 • Fax +90(424) 233 10 14
 • Özel Sitesi http://www.oncu23otomotiv.com
 • Web Sitesihttp://asoncu.Elazigport.com
 • E-Postaburak-yalniz@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 20:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Hacı Hayri Caddesi üzerinde

İletişim Formu
2008 yılında kurulan Öncü 23 Emlak ve Otomotiv; müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikası, her zaman güncel geniş portföyü, gayrimenkul ve araç alım-satım-kiralama öncesi ve sonrası danışmanlığı ile kısa sürede tanınmış, emlak ve otomotiv sektöründe güvenilirliliği ve hizmet kalitesi ile isim yapmaya aday bir firmadır. Hiç bir zaman görevinin müşteriye gayrimenkul-otomotiv bulmak ile bittiğini kabul etmeyen Öncü 23 Emlak ve Otomotiv, finansal danışmanlık, alım"–satım-kiralama öncesi ya da sonrası her türlü konuda danışmanlık hizmeti vermeyi de kendine ilke edinmiştir. Öncü 23 Emlak ve Otomotiv müşteri taleplerini iyi analiz ederek, müşterilerine istenilen kriterler dışında seçenek sunmamayı şirket politikası haline getirmiş, böylece müşterilerinin boşa zaman kaybetmesini önlemiştir. Elazığ'ın semtlerinde profesyonelleşmiş Öncü 23 Emlak ve Otomotiv, bu semtler de her zevke ve her bütçeye uygun geniş bir portföye sahiptir. Gelen talepler doğrultusunda diğer semtlerde de aynı hizmet kalitesi ile gayrimenkul danışmanlığı hizmeti vermektedir. Gayrimenkul veya Otomotiv konusunda bir danışmana ihtiyacınız olduğunda Öncü 23 Emlak ve Otomotiv, güler yüzlü ve her zaman "“siz odaklı"” hizmet anlayışı ile doğru adres olacaktır. Öncü 23 Emlak hayalinizdeki yuvaya kavuşmanızı diler.

Firmamız şube olarak Organize Sanayi 3.Bölge No 1452 de hizmet vermektedir. Şubemize gösterdiğiniz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz.
Firmanızı Ekleyin

Elazigport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 434 firma yer almaktadır.